Svatební účes ve stylu Provence

Svatba ve stylu Provence, to je lehkost, jednoduchost a romantika. Doprovází ji vůně levandule a fialové a růžové barvy. A takový by měl být i svatební účes – jednoduchý, lehce zvlněný a rozevlátý. Některé partie je také možno podepnout květinovou ozdobou ve stejném stylu a barvách. Každá nevěsta má ale jiná přání, proto Vám s konkrétními požadavky poradíme v našem Salonu Trynity, kde Vám i velmi rádi svatební účes ve stylu Provence učešeme.
 

Svatební účes ve stylu klasické bílé svatby

Klasickou bílou svatbu doprovází tradice a rituály. Ještě v 19. století se sice ženy vdávaly v šatech, které hýřily barvami, avšak pak začala bílé šaty vyžadovat církev. Ztělesňovaly totiž nevinnost a počestnost.  Kouzlo starých zvyklostí dnes opět nevěsty stále více fascinuje a tak začíná být klasická bílá svatba znovu žádaná. Svatební účesy v tomto stylu jsou různorodé – někdy jsou vlasy jemně zvlněné, jindy zas vyčesané. Vhodnou barvou pro doplňky je bílá a stříbrná. Každá nevěsta má ale jiná přání, proto Vám s konkrétními požadavky poradíme v našem Salonu Trynity, kde Vám i velmi rádi svatební účes ve stylu klasické bílé svatby učešeme.
 

Svatební účes ve stylu Paříž

Paříž, to je svět módy, módních přehlídek a elegance. Svatební účes pro „svatbu a la Paříž“ je stylový a elegantní. Do hladka sčesané vlasy jsou většinou sepnuté nebo vyčesané a doplněné výraznými ozdobami. Již v roce 2008 se na přehlídkových molech v Paříži stala hitem černá barva a stále drží hlavní trend v oblasti svatebních šatů a svatebních doplňků. Populární jsou černé svatební šaty v kombinaci s krajkou a perlami, bílé nebo béžové šaty, zdobené černým lemováním nebo výšivkou. Hitem jsou také černé doplňky a květiny. Módní jsou rovněž kombinace bílé a různých odstínů hnědé barvy. 
 

Svatební účes ve stylu Saint Tropez

Svatba ve stylu Saint Tropez je jednoduchá a elegantní, vhodná pro romantické a něžné nevěsty. Celé svatbě dominuje vzdušnost a lehkost. Svatební účesy jsou jednoduché a rozevláté, doplněné např. šátky nebo klobouky, které dotvářejí jemnost nevěsty. Saint Tropez, to je slunce, moře, pláž a lehký vánek. V oblasti svatebních šatů a doplňků dominují zářivě žlutá barva a odstíny broskvové v kombinaci s bílou barvou. Tyto barvy jsou vhodné především pro jarní a letní svatby. Nadcházející léto přeje i odstínům čokoládové. Veškeré doplňky jsou decentní.
 

Svatební účes ve stylu Carmen

Svatba ve stylu Carmen je velice moderní svatbou s velkou dávkou temperamentu, hrdosti a odvahy, a proto je vhodná pro vášnivé a moderní nevěsty. Svatební účesy jsou odvážné, vlnité nebo sčesané do hladka, doplněné velikými živými květy, které podkreslují sebevědomí nevěsty. V oblasti svatebních šatů a doplňků dominují červená a černá barva v kombinaci s bílou barvou. Veškeré doplňky jsou výrazné a nápadité.
 

Svatební účes ve stylu Vévodkyně z Amalfi

Svatbu ve stylu Vévodkyně z Amalfi doprovází luxus, originalita a elegance. Je vhodná pro náročné nevěsty, které milují přepych a dokonalost. Svatba Vévodkyně z Amalfi je bohatá a velkolepá, a proto i svatební účesy patří mezi ty náročnější. Jsou bohatě zdobené nejrůznějšími luxusními doplňky a vyčesané nebo sepnuté. V oblasti svatebních šatů a doplňků dominují odstíny hnědé, růžové a krémové v kombinaci s bílou barvou. Veškeré doplňky jsou elegantní.