Kariéra


Přijmeme nové pracovníky - kadeřnice/ kadeřník, kosmetička, pedikérka

Pro zavedený luxusní salon krásy v centru Liberce hledáme schopné pracovíky z oborů krásy a péče o tělo s praxí v oboru alespoň 1 rok. Jedná se o spolupráci na základě ŽL a smlouvy o pronájmu nebytového prostoru.

Nabízíme: luxusní a příjemné prostředí, dobrý kolektiv, kvalitní zázemí salonu krásy s dlouholetou tradicí a dobrým jménem, zajištění reklamy a zveřejnění na webu salonu, zviditelnění při různých akcích pořádaných salonem i při akcích, do kterých se salon zapojuje jako partner, pomoc při podnikání a rozšiřování klientely.

Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, loajalitu, zájem o svůj obor a kreativní přístup, praxi v oboru alespoň 1 rok, ochotu pracovat.

Bližší informace včetně finančních podmínek poskytneme při osobní schůzce. Kontaktovat nás můžete na telefonu 601393462 nebo na e-mailu denisa@trynity.cz.


Ostatní

Pokud hledáte práci, máte jedinečnou šanci. V našem salonu se vždy jedná o spolupráci na základě ŽL a smlouvy o nájmu. Více informací sdělíme e-mailem nebo při osobní schůzce. Pokud podnikáte v nějakém z příbuzných oborů a měli byste zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat, rádi si Vaši nabídku vyslechneme.

Nabízíme: luxusní a příjemné prostředí, výborný kolektiv, stálou klientelu, práci v centru města, zajištění reklamy a pomoc při Vašem podnikání.

Požadujeme: loajalitu, ochotu pracovat, spolehlivost a dobré vystupování, kreativitu a zájem o obor.

Bližší informace včetně finančních podmínek poskytneme při osobní schůzce. Kontaktovat nás můžete na telefonu 601393462 nebo na e-mailu denisa@trynity.cz.