Aktuality

01.08.2023 - Vypisujeme nový termín KADEŘNICKÝCH KURZŮ - ZÁŘÍ/ 2023KADEŘNICKÉ KURZY - ZÁŘÍ/ 2023 od 1.9.2023

Láká tě fantastický svět barev, střihů, módních trendů, značkové kosmetiky a špičkových technologií? Jsi kreativní a chceš se učit, zlepšovat a zajímáš se o krásu a péči o vlasy? Pak jsi tu správně!!! Přijď k nám a my ti ukážeme všechny krásy tohoto fascinujícího světa a naučíme tě kadeřnickému řemeslu. Jsme nejlepší kadeřnické vzdělávací centrum v Libereckém kraji. Splňte si svůj sen a staňte se kadeřnicí nebo kadeřníkem.

Zájemce o kadeřnické řemeslo zveme do rekvalifikačního kurzu KADEŘNIÍK/ KADEŘNICETermíny zahájení platí pro oba typy kurzů - denní i individuální. Kurzy je možné financovat z vlastních zdrojů i přes ÚŘAD PRÁCE. Termín podání žádosti na ÚP je 30 dnů před zahájením kurzu.

Kolegy z kadeřnického oboru po rekvalifikaci nebo vyučení, kteří potřebují perfektně doučit základní dovednosti zveme do kurzu ŘÍZENÁ KADEŘNICKÁ PRAXE. A pro kolegy kadeřníky a kolegyně kadeřnice, kteří již perfektně zvládají základní dovednosti a chtějí se naučit nejnovějším trendům a nejnáročnějším technikám, máme připraven kurz KADEŘNÍK SPECIALISTA.

 
Ateliéry Trynity můžete absolvovat tyto kurzy:
rekvalifikační kurz KADEŘNÍK/ KADEŘNICE (69-071-H)
pokračovací kurz ŘÍZENÁ KADEŘNICKÁ PRAXE (RKP)
pokračovací kurz KADEŘNÍK SPECIALISTA (KS) 

rekvalifikace Liberec

Přihláška ke stažení ZDE.

Veškeré informace na našem webu jsou aktuální včetně platného ceníku a kurzy budou probíhat dle uvedených podmínek. Přijímání do kurzů mimo vypsané termíny není možné. Počet míst v kurzu je omezen na 6 účastníků.
 
Výuku vede majitelka Ateliérů Trynity, technoložka značky ARTISTIQUE a vítězka soutěže INSPIRACE 2013 (3. místo) a Bavorského mistrovství kadeřníků 2012 v Norimberku (2. a 4. místo).
 
 
Pokud si nejste jistí, jestli by Vás profese kadeřníka bavila a zda je to pro Vás to správné povolání, můžete využít našeho kurzu OCHUTNÁVKA KADEŘNICKÉ PROFESE.

 
Přihlášky: vpc@trynity.cz 
Dotazy: 601 393 462
FB událost: KADEŘNICKÉ KURZY - ZÁŘÍ/ 2023